Türkçe English Deutsch BuHaNa Hotel BuHaNa Hotel
Ziyaretçi Defteri
Ad Soyad  
E-Posta
Telefon  
Konu  
Mesajınız
 
  Güvenlik Resmi  
Güvenlik Kodu  
   
   
Ziyaretçi Yorumları
Yorum Tarihi 31-08-2015
Ad Soyad ARZU & SERCAN ÇATALTEPE
Konu Memnun Kalmak
Mesaj Yorumlar ve fotoğraflar sonucunda tercih ettik ve 24-30 Ağustos 2015 tarihlerinde tatilimizi burada geçirdik. Personeli çok ilgili,güleryüzlüler. Odalar düzenli. Yemekleri ÇOK lezzetli. Kıbrıs Beye ve Hasan Beye çok teşekkür ederiz. Burada tatilini geçirmek isteyenler hiç tereddüt etmeden gidebilirler. çok teşekkür ederiz.
Yorum Tarihi 25-06-2015
Ad Soyad MÜGE YURDAKUL
Konu ADRASANDA 5 YILDIZ TATİL
Mesaj Otelinize 3. gelişim ve yine her şey mükemmeldi, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Havuz bar ve asansör yapılması özellikle çok iyi bir yenilik olmuş. Odalar her zamanki gibi çok temiz ve bakımlıydı. Hasan Bey ve Kıbrıs Beyin canayakınlığı ve ilgisi sayesinde kendimizi evimizde gibi hissettik. Her zaman severek tercih ederiz.
Yorum Tarihi 24-08-2014
Ad Soyad Feray-Hasan ÇETİN
Konu Memnun Kalmak
Mesaj Buhana Hoteli İnternette bulunan yorumlar ve fotoğraflar sonucunda tercih ettik ve 15-17 Ağustos 2014 tarihlerinde tatilimizi burada geçirdik.Gerçekten de hotel personeli çok ilgili.güleryüzlüler.Odaları temiz ve düzenli.Yemekleri lezzetli idi.İlgilerinden Dolayı Kıbrıs Beye ve Hasan Beye çok teşekkür ederiz.Burada tatilini geçirmek isteyenler hiç tereddüt etmeden gidebilirler
Yorum Tarihi 20-04-2014
Ad Soyad Sevinç ÇETİN
Konu Memnuniyet
Mesaj Bütün senenin yorgunluğundan,stresinden kurtulmak mı istiyorsunuz?Adrasanda bulunan Buhana Hotel tam aradığınız yer.Doğanın güzelliği,güneş ve muhteşem manzarasıyla güne çok güzel başladık.Tüm Buhana otel personeline,Hasan Bey ve Kıbrıs Beye çok teşekkür ederiz.Herşey çok güzeldi.Otelinizin temizliği,yemeklerinizin lezzeti,kahvaltının çeşitligi ve güzelliği,tüm otel personelinin güleryüzlülüğü anlatilmaz yaşanir.İlk fırsatta tekrar gelecegiz.Herşey için çok çok teşekkür ederiz.
Yorum Tarihi 18-08-2014
Ad Soyad Aykut EZER
Konu BUHANA
Mesaj konu başlığına hotel diyemedim,çünkü burası gerçekten bir otelden ziyade evinizin bir odası,bir parçası gibi olacak,geçen hafta oradaydık,odanın(aile odası) harika olmasından mı,yemeklerin ev yemekleri tadında olmasından mı,görevlilerin bir arkadaş,bir dost yakınlığında olmasından mı hangisinden söz etsem bilemiyorum.iddaa ediyorum bu yemeği,bu yatağı,bu ilgiyi çok yıldızlarla süslü birçok yerde bulamazsınız. 1991 yılından beri düzenli olarak her yıl tatil yapan biri olarak Buhanayı şiddetle tavsiye ediyorum.10 yıl sonra tekrar geldiğim Adrasanda iyiki daha önce kaldığım işletmede yer yokmuş,iyiki bu işletmeyi ve insanları tanımışım diyorum.eşim ve kızımla beraber hepinize teşekkür ediyoruz.İnşallah seneye görüşmek nasip olur.
Yorum Tarihi 10-07-2016
Ad Soyad ERCAN&EMİNE&CEREN
Konu Memnuniyet
Mesaj 1-8 Temmuz tarihleri arasında ailecek mükemmel bir tatil geçirdik. Adrasan denizi, havası, koyları müthiş bir yer(Tekne turuna Kerim kaptan ve ailesi ile çıkmalısınız). BuHaNa Otel; sessiz,sakin,son derece güzel bir aile işletmesi. Güleryüzlü personeli memnun olmanız için elinden geleni yapıyor. Burada otel müşterisi gibi değil misafirliğe gelmiş gibi ağırlandık. Bu memnuniyetimize katkısı olan tüm personele, aile büyüğü Şefika hanıma, oğlu Hasan beye ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sohbetlerinden büyük feyz aldığımız Kıbrıs şeyhi torunlarından üstad Kıbrıs-i Çetin hocama ayrıca teşekkür ediyoruz(????). Tekrar görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun dostlarım.
 

Ana Sayfa Aktiviteler Odalar Rezervasyon Foto Galeri Adrasan Konum İletişim

® 2011 Copyright BuHaNa Hotel. Her hakkı saklıdır.